EPSCoR ERCore (8.x-1.19) - en to nl translation catalogue (119 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Pages
nl: Pagina's

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Totals
nl: Totalen

en: Author
nl: Auteur

en: Description
nl: Beschrijving

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: None
nl: Geen

en: Number
nl: Getal

en: Category
nl: Categorie

en: Name
nl: Naam

en: Book
nl: Boek

en: Default
nl: Standaard

en: Archive
nl: Archief

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Component
nl: Besturingselement

en: Total
nl: Totaal

en: Components
nl: Componenten

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Attachment
nl: Bijlage

en: User
nl: Gebruiker

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Email
nl: E-mail

en: All
nl: Alle

en: Active
nl: Actief

en: Submitted
nl: Ingediend

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Location
nl: Locatie

en: Last access
nl: Laatste toegang

en: Count
nl: Aantal

en: Start Date
nl: Begindatum

en: End Date
nl: Einddatum

en: Mobile
nl: Mobiel

en: Address
nl: Adres

en: email
nl: e-mail

en: Desc
nl: Aflopend

en: Events
nl: Evenementen

en: Start
nl: Begin

en: End
nl: Einde

en: End date
nl: Einddatum

en: Other
nl: Andere

en: Last
nl: Laatste

en: First Name
nl: Voornaam

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Full
nl: Volledig

en: Gender
nl: Geslacht

en: Male
nl: Man

en: Female
nl: Vrouw

en: Department
nl: Afdeling

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Pending
nl: In afwachting

en: File Upload
nl: Bestandsupload

en: Upload file
nl: Bestand(en) uploaden

en: Expired
nl: Vervallen

en: First
nl: Eerste

en: author
nl: auteur

en: White
nl: Wit

en: Completed
nl: Voltooid

en: Denied
nl: Afgewezen

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Apply
nl: Toepassen

en: Publisher
nl: Uitgever

en: Event Name
nl: Naam van de gebeurtenis

en: Participants
nl: Deelnemers

en: Publications
nl: Publicaties

en: Abstract
nl: Samenvatting

en: Full Name
nl: Volledige naam

en: Panel
nl: Paneel

en: Family
nl: Familie

en: Filter Type
nl: Filtertype

en: Presentation
nl: Presentatie

en: Dates
nl: Datums

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Publication
nl: Publicatie

en: Citation
nl: Citaat

en: Date Completed
nl: Einddatum

en: Parent ID
nl: Bovenliggende ID

en: Primary
nl: Primair

en: Collaboration
nl: Samenwerking

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Publication Type
nl: Publicatietype

en: Journal Article
nl: Wetenschappelijk artikel

en: Conference Proceedings
nl: Conferentieverslag

en: Newspaper Article
nl: Krantenartikel

en: Magazine Article
nl: Tijdschriftartikel

en: Series Title
nl: Reekstitel

en: Institution
nl: Instituut

en: Highlight
nl: Accentueren

en: Published status
nl: Publicatiestatus

en: Find and manage content.
nl: Inhoud zoeken en beheren.

en: Event Type
nl: Type evenement

en: Filipino
nl: Filippijns

en: Administrative settings
nl: Administratieve instellingen

en: Asc
nl: Oplopend

en: Industry
nl: Industrie

en: Get the actual content from a content revision.
nl: Verkrijg de inhoud van een inhoudsrevisie.

en: Unique ID
nl: Uniek ID

en: Entity Reference
nl: Referentie naar een entiteit

en: Event name
nl: Evenementnaam

en: Displaying @start - @end of @total
nl: @start - @end van @total

en: End date must be after start date.
nl: Einddatum moet na de startdatum zijn.

en: Date Submitted
nl: Inzenddatum

en: Find and manage content
nl: Inhoud vinden en beheren

en: Ethnicity
nl: Etniciteit

en: Edit {{ name }}
nl: {{ name }} bewerken
