EPSCoR ERCore (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (128 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Pages
ca: Pàgines

en: Status
ca: Estat

en: Register
ca: Registra

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Description
ca: Descripció

en: On
ca: Actiu

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Number
ca: Número

en: Country
ca: País

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Category
ca: Categoria

en: Name
ca: Nom

en: Book
ca: Llibre

en: Help
ca: Ajuda

en: Default
ca: Per defecte

en: Archive
ca: Arxiva

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Attachment
ca: Adjunt

en: Picture
ca: Imatge

en: User
ca: Usuari

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Email
ca: Correu electrònic

en: All
ca: Tot

en: Active
ca: Actiu

en: Submitted
ca: Tramès

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Off
ca: Inactiu

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Location
ca: Localització

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Last access
ca: Darrer accés

en: Node Title
ca: Títol del node

en: Volume
ca: Volum

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: End Date
ca: Data de finalització

en: Software
ca: Programari

en: Mobile
ca: Mòbil

en: Address
ca: Adreça

en: email
ca: correu

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Start
ca: Inici

en: End
ca: Final

en: End date
ca: Data de finalització

en: Other
ca: Altres

en: Last
ca: Darrer

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: City
ca: Ciutat

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Full
ca: Complet

en: Gender
ca: Gènere

en: Male
ca: Mascle

en: Female
ca: Femella

en: Department
ca: Departament

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Pending
ca: Pendent

en: File Upload
ca: Càrrega de fitxer

en: Upload file
ca: Carrega el fitxer

en: Expired
ca: Caducat

en: First
ca: Primer

en: author
ca: autor

en: White
ca: Blanc

en: Website
ca: Lloc web

en: Completed
ca: Completat

en: Denied
ca: Denegat

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Upload File
ca: Puja un fitxer

en: Apply
ca: Aplica

en: Publisher
ca: Editor

en: Publications
ca: Publicacions

en: Abstract
ca: Resum

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Presentation
ca: Presentació

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Publication
ca: Publicació

en: Citation
ca: Cita

en: Parent ID
ca: ID del pare

en: Primary
ca: Primari

en: Collaboration
ca: Col·laboració

en: Abbreviation
ca: Abreviatura

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Address 2
ca: Adreça 2

en: Save Filter
ca: Desa el filtre

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Your virtual face or picture.
ca: La vostra imatge virtual o fotografia.

en: Publication Type
ca: Tipus de publicació

en: Journal Article
ca: Article d'una revista científica

en: Newspaper Article
ca: Article de diari

en: Magazine Article
ca: Article de revista

en: Series Title
ca: Títol de la col·lecció

en: Institution
ca: Institució

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Published status
ca: Estat de publicació

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Find and manage content.
ca: Busqueu i gestioneu el contingut.

en: Filipino
ca: Filipí

en: Data export
ca: Exportació de dades

en: Industry
ca: Indústria

en: Master
ca: Mestre

en: Entity Reference
ca: Referència d'entitat

en: Displaying @start - @end of @total
ca: Es mostren @start - @end de @total

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari

en: Find and manage content
ca: Troba i gestiona el contingut

en: Ethnicity
ca: Ètnia

en: Edit {{ name }}
ca: Edita {{ name }}
