EPSCoR ERCore (8.x-1.2) - en to ne translation catalogue (53 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Status
ne: अवस्था

en: Register
ne: दर्ता

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Description
ne: विवरण

en: On
ne: माथि

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Category
ne: वर्ग

en: Name
ne: नाम

en: Book
ne: पुस्तक

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Attachment
ne: संलग्न

en: Picture
ne: तस्विर

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Drupal
ne: ड्रूपल

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Location
ne: स्थान

en: Last access
ne: अन्तिम पटक प्रवेश गरेको

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Abbreviation
ne: संक्षिप्त

en: « First
ne: « पहिलो

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Filipino
ne: फिलिपिनो

en: Site branding
ne: साइट ब्रान्डिङ

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू

en: User account menu
ne: प्रयोगकर्ता खाता मेनु
