EPSCoR ERCore (8.x-1.20) - en to be translation catalogue (60 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Pages
be: Старонкі

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Description
be: Апісанне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Number
be: Нумар

en: Link
be: Спасылка

en: Category
be: Катэгорыя

en: Name
be: Імя

en: Book
be: Падшыўка

en: Default
be: Прадвызначана

en: Archive
be: Архіў

en: Program
be: Праграма

en: Programs
be: Праграмы

en: Updated
be: Абноўлена

en: Component
be: Кампанент

en: Components
be: Кампаненты

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Unknown
be: Невядомы

en: Attachment
be: Дадатак

en: User
be: Карыстальнік

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Email
be: Адрас E-mail

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Last access
be: Апошні дасяг

en: Count
be: Колькасць

en: End Date
be: Дата Заканчэння

en: Start
be: Пачатак

en: End date
be: Дата заканчэння

en: Other
be: Іншыя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Authored on
be: Дата:

en: Pending
be: Чакае

en: File Upload
be: Загрузіць файл

en: Expired
be: Выбег тэрмін

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Apply
be: Ужыць

en: Dates
be: Даты

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: Collaboration
be: Узаемадзеянне

en: Published status
be: Апублікованы статус

en: Find and manage content.
be: Шукаць і правіць змесціва.

en: Filipino
be: Тагальская

en: Find and manage content
be: Шукаць і правіць змесціва
