EPSCoR ERCore (8.x-1.21) - en to ku translation catalogue (52 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Totals
ku: سەرجەمەکان

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Description
ku: دەربارە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: Number
ku: ژمارە

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Category
ku: پۆل

en: Name
ku: ناو

en: Book
ku: پەڕتووک

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Attachment
ku: پاشکۆ

en: Picture
ku: وێنە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Email
ku: ئیمێل

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Drupal
ku: دروپاڵ

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Location
ku: شوێن

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Count
ku: ژمارە

en: Other
ku: هیتر

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Dates
ku: بەروارەکان

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.

en: Collaboration
ku: ئالیکاری

en: Abbreviation
ku: کورتکراوە

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی

en: Find and manage content.
ku: دۆزینەوە و ڕێکخستنی ناوەڕۆک.

en: Filipino
ku: فیلیپینۆ
