EPSCoR ERCore (8.x-1.22) - en to os translation catalogue (19 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Description
os: Афыст

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Number
os: Нымæц

en: Category
os: Категори

en: Name
os: Ном

en: Book
os: Чиныг
