EPSCoR ERCore (8.x-1.25) - en to sk translation catalogue (109 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Pages
sk: Stránky

en: Status
sk: Stav

en: Register
sk: Registrovať

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Totals
sk: Spolu

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Description
sk: Popis

en: On
sk: Zapnúť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: None
sk: Žiadne

en: Number
sk: Číslo

en: Country
sk: Krajina

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Category
sk: Kategória

en: Name
sk: Názov

en: Book
sk: Rezervácia

en: Help
sk: Pomoc

en: Default
sk: Predvolené

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Component
sk: Komponent

en: Total
sk: Celkom

en: Components
sk: Komponenty

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Attachment
sk: Príloha

en: Picture
sk: Obrázok

en: User
sk: Používateľ

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Email
sk: E-mail

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Submitted
sk: Odoslané

en: Panels
sk: Panely

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: Published
sk: Zverejnené

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Last access
sk: Posledný prístup

en: Count
sk: Počet

en: Volume
sk: Objem

en: Start Date
sk: Dátum začatia

en: End Date
sk: Dátum ukončenia

en: Mobile
sk: Mobil

en: Address
sk: Adresa

en: Desc
sk: Zostupne

en: Events
sk: Udalosti

en: Start
sk: Štart

en: End
sk: Stop

en: End date
sk: Dátum do

en: Other
sk: Ostatné

en: Last
sk: Posledné

en: First Name
sk: Meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: City
sk: Mesto

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Full
sk: Plný

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Accounts
sk: Účty

en: Pending
sk: Čakajúce

en: File Upload
sk: Nahrávanie súboru

en: Upload file
sk: Nahrať súbor

en: Expired
sk: Vypršané

en: First
sk: Prvý

en: author
sk: autor

en: White
sk: Biela

en: Website
sk: Webová lokalita

en: Completed
sk: Ukončená

en: Denied
sk: Odmietnuté

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Tabs
sk: Záložky

en: Upload File
sk: Nahrať súbor

en: Apply
sk: Použiť

en: Participants
sk: Účastníci

en: Postal Code
sk: PSČ

en: Offset
sk: Ofset

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: Dates
sk: Dátumy

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Parent ID
sk: Nadradené ID

en: Primary
sk: Primárny

en: Collaboration
sk: Spolupráca

en: Abbreviation
sk: Skratka

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Address 2
sk: Adresa 2

en: Save Filter
sk: Uložiť filter

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Find and manage content.
sk: Vyhľadať a spravovať obsah

en: Filipino
sk: Filipínčina

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Entity Reference
sk: Odkaz na entitu

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: Find and manage content
sk: Nájsť a spravovať obsah.
