EPSCoR ERCore (8.x-1.26) - en to cs translation catalogue (76 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Pages
cs: Stránky

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Totals
cs: Celkem

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Number
cs: Číslo

en: Link
cs: Odkaz

en: Category
cs: Kategorie

en: Name
cs: Jméno

en: Archive
cs: Archiv

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Component
cs: Komponenta

en: Total
cs: Celkem

en: Components
cs: Komponenty

en: Attachment
cs: Příloha

en: User
cs: Uživatel

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Email
cs: E-mail

en: All
cs: Vše

en: Active
cs: Aktivní

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Filter
cs: Filtr

en: Location
cs: Místo

en: Last access
cs: Poslední přístup

en: Count
cs: Počet

en: Node Title
cs: Nadpis uzlu

en: Start Date
cs: Datum začátku

en: End Date
cs: Datum konce

en: Address
cs: Adresa

en: email
cs: e-mail

en: Desc
cs: Sestupně

en: Events
cs: Události

en: Start
cs: Začátek

en: End
cs: Konec

en: End date
cs: Datum konce

en: Other
cs: Jiné

en: Last
cs: Poslední

en: First Name
cs: Jméno

en: Last Name
cs: Příjmení

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: File Upload
cs: Nahrát soubor

en: Upload file
cs: Nahrát soubor

en: First
cs: První

en: author
cs: autor

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Apply
cs: Použít

en: Participants
cs: Účastníci

en: Offset
cs: Posun

en: Dates
cs: Data

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.

en: Citation
cs: Zdroj citátu

en: Parent ID
cs: ID rodiče

en: Collaboration
cs: Spolupráce

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Published status
cs: Status zveřejnění

en: Location Name
cs: Název místo

en: Find and manage content.
cs: Hledat a spravovat obsah.

en: Administrative settings
cs: Administrativní nastavení

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Find and manage content
cs: Najít a spravovat obsah
