EPSCoR ERCore (8.x-1.28) - en to nn translation catalogue (48 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Pages
nn: Sider

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: Description
nn: Beskriving

en: On
nn: På

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: Country
nn: Land

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Category
nn: Kategori

en: Name
nn: Namn

en: Book
nn: Bok

en: Help
nn: Hjelp

en: Default
nn: Standard

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Attachment
nn: Vedlegg

en: Picture
nn: Bilete

en: User
nn: Brukar

en: All
nn: Alle

en: Active
nn: Aktiv

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: Published
nn: Publisert

en: Filter
nn: Filtrer

en: Location
nn: Stad

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Start Date
nn: Startdato

en: Address
nn: Adresse

en: Start
nn: Byrjar

en: End
nn: Sluttar

en: Other
nn: Andre

en: City
nn: By

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Authored on
nn: Skrive

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Apply
nn: Bruk

en: Abbreviation
nn: Forkorting

en: - All -
nn: - Alle -

en: Find and manage content.
nn: Finn og behandle innhald.
