EPSCoR ERCore (8.x-1.6) - en to az translation catalogue (86 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Pages
az: Səhifələr

en: Status
az: Vəziyyət

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: On
az: Aktiv

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Number
az: Rəqəm

en: Country
az: Ölkə

en: Image
az: Şəkil

en: Category
az: Kateqoriya

en: Name
az: Ad

en: Book
az: kitab

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: Archive
az: Arxiv

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Component
az: Komponent

en: Components
az: Komponentlər

en: ID
az: İD

en: Unknown
az: Naməlum

en: Attachment
az: Qoşma

en: Picture
az: Şəkil

en: User
az: İstifadəçi

en: Content type
az: Kontent tipi

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Location
az: Məkan

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Last access
az: Son icazə

en: Count
az: Say

en: Desc
az: azaldın

en: End date
az: Son tarix

en: Other
az: Digər

en: Last
az: Son

en: Sort by
az: Sırala

en: Full
az: Tam

en: Authored on
az: Müəllifi

en: File Upload
az: Fayl yüklə

en: author
az: müəllif

en: White
az: Ağ

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Tabs
az: Tablar

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Dates
az: Tarixlər

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: Parent ID
az: Valideyn ID

en: Collaboration
az: Əməkdaşlıq

en: Abbreviation
az: İxtisar

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Your virtual face or picture.
az: Virtual üzünüz və ya şəkliniz.

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Published status
az: Dərc statusu

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu

en: Find and manage content.
az: Məzmunu tapın və idarə edin.

en: Get the actual content from a content revision.
az: Məzmun təftişindən faktiki məzmunu əldə edin.

en: Entity Reference
az: Entity müraciəti

en: Displaying @start - @end of @total
az: @total -ın @start - @end göstərilir

en: Site branding
az: Saytın markalanması

en: Primary admin actions
az: Əsas admin hərəkətləri

en: User account menu
az: İstifadəçi hesabı menyusu

en: Find and manage content
az: Məzmunu tapın və idarə edin

en: Edit {{ name }}
az: {{ name }} redaktə et
