EPSCoR ERCore (8.x-1.6) - en to lv translation catalogue (100 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Pages
lv: Lapas

en: Status
lv: Statuss

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Description
lv: Apraksts

en: On
lv: Aktīvs

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Number
lv: Skaitlis

en: Country
lv: Valsts

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Category
lv: Kategorija

en: Name
lv: Nosaukums

en: Book
lv: Grāmata

en: Help
lv: Palīdzība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Archive
lv: Arhīvs

en: Program
lv: Programma

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Component
lv: Komponents

en: Total
lv: Kopā

en: Components
lv: Komponentes

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Attachment
lv: Pielikums

en: Picture
lv: Attēls

en: User
lv: Lietotājs

en: Content type
lv: Satura veids

en: Email
lv: E-pasts

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Submitted
lv: Nosūtīts

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Off
lv: Izslēgts

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: Count
lv: Skaits

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: Mobile
lv: Mobīlais telefona nr.

en: Address
lv: Adrese

en: email
lv: epasts

en: Desc
lv: Dilst.

en: Events
lv: Notikumi

en: Start
lv: Sākt

en: End
lv: Beigt

en: End date
lv: Beigu datums

en: Other
lv: Citi

en: Last
lv: Pēdējā

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: City
lv: Pilsēta

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Full
lv: Pilns

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Pending
lv: Gaida

en: File Upload
lv: Failu Augšupielāde

en: Upload file
lv: Augšuplādēt failu

en: Token
lv: Marķieris

en: First
lv: Pirmā

en: author
lv: autors

en: White
lv: Balts

en: Completed
lv: Pabeigts

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Upload File
lv: Augšupielādēt failu

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Full Name
lv: Pilns vārds

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Dates
lv: Datumi

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Citation
lv: Atsauce

en: Parent ID
lv: Vecāka ID

en: Collaboration
lv: Sadarbība

en: Abbreviation
lv: Saīsinājums

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Find and manage content.
lv: Meklēt un pārvaldīt saturu.

en: Filipino
lv: Tagalu

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne
