EPSCoR ERCore (8.x-1.9) - en to bo translation catalogue (80 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Name
bo: མིང

en: Book
bo: དེབ

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: Components
bo: གྲུབ་ཆ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Attachment
bo: ཟུར་སྣོན་ཡིག་ཆ

en: Picture
bo: པར

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: All
bo: ཡོངས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Submitted
bo: ཡར་སྤྲད་ཟིན

en: Panels
bo: ངོས་པང་།

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Last access
bo: ཐེངས་རྫེས་མའི་བེད་སྤྱོད

en: Count
bo: གྲངས

en: Volume
bo: སྒྲ་ཚད།

en: Address
bo: ས་གནས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Other
bo: གཞན

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Full
bo: ཆ་ཚང

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Pending
bo: ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ་སྒུག་པ།

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: First
bo: དང་པོ

en: author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Panel
bo: ངོས་པང

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Dates
bo: ཚེས་གྲངས

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།

en: Citation
bo: ལུང་འདྲེན

en: Primary
bo: གཙོ་བོ

en: Collaboration
bo: མཉམ་ལས

en: Abbreviation
bo: བསྡུས་ཚིག

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན

en: Find and manage content.
bo: ནང་དོན་འཚོལ་བཤེར་དང་དོ་དམ།

en: Administrative settings
bo: དོ་དམ་སྒྲིག་འགོད

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན

en: Get the actual content from a content revision.
bo: ནང་དོན་བསྒྱུར་བཅོས་ལས་དངོས་ཡོད་ནང་དོན་ལེན་པ།
