EPSCoR ERCore (9.1.10-beta1) - en to br translation catalogue (12 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Pages
br: Pajennoù

en: Status
br: Statud

en: Register
br: Koumanantiñ

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Picture
br: Skeudenn

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil
