EPSCoR ERCore (9.1.5-beta1) - en to af translation catalogue (38 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Pages
af: Bladsye

en: Register
af: Registreer

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Totals
af: Totale

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Description
af: Beskrywing

en: On
af: Op

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Number
af: Getal

en: Link
af: Skakel

en: Category
af: Kategorie

en: Name
af: Naam

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: Attachment
af: Aanhangsel

en: User
af: Gebruiker

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Location
af: Ligging

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Last access
af: Laaste toegang

en: Other
af: Ander

en: Authored on
af: Geskep op

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
