EPSCoR ERCore (9.1.6-beta1) - en to se translation catalogue (21 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Pages
se: Siiddut

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Name
se: Namma

en: Help
se: Veahkki

en: Archive
se: Vuorká

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Attachment
se: Mielddus

en: User
se: Geavaheaddji

en: Content type
se: Šládja

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre
