EPSCoR ERCore (9.1.7-beta1) - en to jv translation catalogue (52 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Pages
jv: Kācā

en: Register
jv: Ndaftar

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Description
jv: Katrangan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Number
jv: Angka

en: Country
jv: Negara

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Category
jv: Kategori

en: Name
jv: Jeneng

en: Book
jv: Buku

en: Help
jv: Pitulungan

en: Default
jv: Gawan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Attachment
jv: Sisipan

en: Picture
jv: Gambar

en: User
jv: Panganggo

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: All
jv: Kabèh

en: Active
jv: Aktif

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring

en: Location
jv: Lokasi

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Last access
jv: Aksés terakhir

en: Count
jv: Jumlah

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Other
jv: Liyané

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Dates
jv: Tanggal

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: Collaboration
jv: Kolaborasi

en: Abbreviation
jv: Singkatan

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Main page content
jv: Kācā utama konten

en: Find and manage content.
jv: Nggolèki lan natani konten.

en: Asc
jv: Urut Maju
