EPSCoR ERCore (9.1.13-beta1) - en to cs translation catalogue (29 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Register
cs: Registrovat

en: Totals
cs: Celkem

en: Type
cs: Typ

en: On
cs: Zapnuto

en: Name
cs: Jméno

en: Help
cs: Nápověda

en: Default
cs: Výchozí

en: Component
cs: Komponenta

en: Total
cs: Celkem

en: User
cs: Uživatel

en: Page title
cs: Název stránky

en: Off
cs: Vypnuto

en: Location
cs: Místo

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Start Date
cs: Datum začátku

en: End Date
cs: Datum konce

en: Other
cs: Jiné

en: Full
cs: Celé

en: Tabs
cs: Záložky

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Dates
cs: Data

en: Collaboration
cs: Spolupráce

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Administrative settings
cs: Administrativní nastavení

en: Footer menu
cs: Menu patičky

en: User account menu
cs: Menu uživatelského účtu
