Entity Registration Form (2.0.0-alpha3) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Register
am: ይመዝገቡ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Locked
am: የተቆለፈ
