Entity Registration Form (2.0.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен

en: Locked
sr: Закључан
