Entity Registration Form (2.0.0-alpha5) - en to et translation catalogue (33 entries)

en: Register
et: Registreeru

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Email
et: E-kiri

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Inline
et: Samal real

en: Authored by
et: Autor

en: Desc
et: Kahanev

en: Order
et: Järjestus

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Changed
et: Muudetud

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Locked
et: Lukus

en: About
et: Programmist

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Order number
et: Tellimuse number

en: Asc
et: Kasvav
