Entity Registration Form (2.0.0-alpha5) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Inline
km: ក្នុង​តួ

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Order
km: លំដាប់

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Locked
km: ជាប់​សោ

en: About
km: អំពី
