Entity Registration Form (2.0.0-alpha5) - en to ku translation catalogue (20 entries)

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: Inline
ku: ناوهێڵ

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Order
ku: ڕیز

en: Locked
ku: کلیلدراوە

en: About
ku: دەربارە
