Entity Registration Form (2.0.0-alpha5) - en to mr translation catalogue (21 entries)

en: Register
mr: नोंदणी

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: Participant
mr: सहभागी असणारे

en: ID
mr: आय डी

en: Email
mr: ईमेल

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Inline
mr: आतील

en: Authored by
mr: लेखक

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Locked
mr: कुपुपबंद
