Entity Registration Form (2.0.0-alpha6) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: Inline
ast: Incluyíu na llinia

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Order
ast: Orde
