Entity Registration Form (2.0.0-alpha6) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: Email
bg: Е-поща

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Inline
bg: В една линия

en: Authored by
bg: Написано от

en: Order
bg: Поръчка

en: Apply
bg: Търси

en: Participants
bg: Участници
