Entity Registration Form (2.0.0-alpha6) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Register
kk: Тіркеу

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Authored by
kk: Автор

en: Registration
kk: Тіркелу
