Entity Registration Form (2.0.0-alpha6) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Order
nn: Sorteringsval

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: - All -
nn: - Alle -
