Entity Registration Form (2.0.0-alpha6) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд

en: View
os: Фенд
