Entity Registration Form (2.0.0-alpha6) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: About
sq: Informacione
