Entity Registration Form (2.0.0-alpha5) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Inline
hy: Ներկառուցված

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Locked
hy: Արգելափակված
