Entity Registration Form (8.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്
