Entity Reference Revision Add Edit Display Dialog (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ca: Elimina

en: Edit
ca: Edita

en: Replace
ca: Reemplaça

en: Link title
ca: Títol de l'enllaç

en: @name field is required.
ca: El camp @name és obligatori.
