Entity Reference Revision Add Edit Display Dialog (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Remove
he: הסרה

en: Edit
he: עריכה

en: Replace
he: החלפה

en: Link title
he: כותרת הקישור

en: @name field is required.
he: השדה @name הוא שדה חובה.
