Entity Reference Revision Add Edit Display Dialog (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Remove
it: Elimina

en: Edit
it: Modifica

en: Append
it: Aggiungi

en: Replace
it: Sostituzione

en: Link title
it: Titolo del link

en: @name field is required.
it: Il campo @name è obbligatorio.
