Entity Reference Revision Add Edit Display Dialog (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Remove
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: Append
pl: Dołącz

en: Replace
pl: Zamień

en: Link title
pl: Tytuł odnośnika

en: @name field is required.
pl: Pole @name jest wymagane.
