Entity Reference Revision Add Edit Display Dialog (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Remove
cs: Odstranit

en: Edit
cs: Upravit

en: Replace
cs: Nahradit

en: Link title
cs: Název odkazu

en: @name field is required.
cs: Pole @name je povinné.
