Entity Reference Revision Add Edit Display Dialog (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Remove
uk: Вилучити

en: Edit
uk: Редагувати

en: Append
uk: Додати

en: Replace
uk: Замінити

en: Prepend
uk: ДодНаКін

en: Link title
uk: Заголовок посилання

en: @name field is required.
uk: Поле @name є обов'язковим.

en: Dialog width
uk: Ширина діалогу
