Entity Reference Revision Add Edit Display Dialog (8.x-1.7) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Append
nl: Achteraan toevoegen

en: Replace
nl: Vervangen

en: Prepend
nl: Vooraan toevoegen

en: Link title
nl: Linktitel

en: @name field is required.
nl: @name is een verplicht veld.

en: Dialog width
nl: Breedte dialoogvenster
