Entity Reference Revision Add Edit Display Dialog (8.x-1.7) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Replace
sk: Nahradiť

en: Link title
sk: Titulok adresy

en: @name field is required.
sk: Pole @name je požadované.
