Entity Reference Revision Add Edit Display Dialog (8.x-1.8) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ru: Удалить

en: Edit
ru: Редактировать

en: Append
ru: Добавить

en: Replace
ru: Заменить

en: Link title
ru: Заголовок ссылки

en: @name field is required.
ru: Поле "@name" обязательно для заполнения.
