Entity Reference Revisions Label Formatter (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Label
cs: Popisek

en: No link
cs: Žádný odkaz

en: No revision
cs: Žádná revize

en: Display the label of the referenced entities.
cs: Zobrazit popisek odkazovaných entit.

en: Link label to the referenced entity
cs: Zobrazit popisek jako odkaz na entitu
