Entity Reference Revisions Label Formatter (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Label
et: Nimetus

en: No link
et: Link puudub

en: No revision
et: Redaktsioonid puuduvad

en: Display the label of the referenced entities.
et: Kuva viidatud olemite silti.

en: Link label to the referenced entity
et: Lingi silt viidatud olemile

en: Link to the referenced entity
et: Link viidatud olemile
