Entity Reference Revisions Label Formatter (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Label
hi: लेबल

en: No link
hi: कोई लिंक नहीं

en: No revision
hi: कोई संशोधन  नहीं

en: Display the label of the referenced entities.
hi: संदर्भित संस्थाओं के लेबल प्रदर्शित करें

en: Link label to the referenced entity
hi: संदर्भित इकाई के लिए लिंक लेबल

en: Link to the referenced entity
hi: संदर्भित इकाई के लिए लिंक
