Entity Reference Revisions Label Formatter (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Label
ja: ラベル

en: No link
ja: リンクなし

en: No revision
ja: リビジョンなし

en: Display the label of the referenced entities.
ja: 参照先エンティティのラベルを表示します。

en: Link label to the referenced entity
ja: ラベルを参照先エンティティへリンク

en: Link to the referenced entity
ja: 参照先エンティティへのリンク
