Entity Reference Revisions Label Formatter (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Label
ro: Etichetă

en: No link
ro: Niciun link

en: No revision
ro: Nicio revizie

en: Display the label of the referenced entities.
ro: Afișați eticheta entităților referite.

en: Link label to the referenced entity
ro: Legați eticheta către entitatea de referință

en: Link to the referenced entity
ro: Legătură la entitatea de referință
