Entity Reference Revisions Label Formatter (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: No link
nl: Geen link

en: No revision
nl: Geen revisie

en: Display the label of the referenced entities.
nl: Het label van de gerefereerde entiteit weergeven.

en: Link label to the referenced entity
nl: Label linkt naar gerefereerde entiteit

en: Link to the referenced entity
nl: Link naar de gerefereerde entiteit
