Entity Reference Revisions Label Formatter (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Label
pl: Etykieta

en: No link
pl: Bez odnośnika

en: No revision
pl: Brak wersji

en: Display the label of the referenced entities.
pl: Wyświetl etykietę wskazywanej encji

en: Link label to the referenced entity
pl: Stwórz odnośnik z etykiety do wskazywanej encji

en: Link to the referenced entity
pl: Odnośnik do wskazywanej encji
