Error Log (8.x-1.11) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Error
da: Fejl

en: Warning
da: Advarsel

en: Notice
da: Notifikation

en: Emergency
da: Nødsituation

en: Alert
da: Advarsel

en: Critical
da: Kritisk
