Error Log (8.x-1.12) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Error
hi: त्रुटि

en: Warning
hi: चेतावनी

en: Notice
hi: नोटिस

en: Info
hi: जानकारी

en: Debug
hi: डिबग

en: Emergency
hi: आपातकाल

en: Alert
hi: चेतावनी

en: Critical
hi: विकट
