Error Log (8.x-1.12) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Error
it: Errore

en: Warning
it: Avviso

en: Notice
it: Avviso

en: Info
it: Informazioni

en: Emergency
it: Emergenza

en: Alert
it: Avviso

en: Critical
it: Critico
